Wpisy

Napędy rolet

DES - rolety, napędy, akcesoria. Napędy do rolet przewodowe - dzięki zainstalowaniu napędów przewodowych możliwe jest zdalne sterowanie roletami, przy pomocy przełącznika ściennego, do którego wymagane jest poprowadzenie instalacji elektrycznej. Napędy sterowane radiowo - napędy sterowane radiowo obsługiwane są zdalnie przy pomocy pilota. Dzięki zastosowaniu automatyki, mechanizm sterowany jest bezprzewodowo z każdego miejsca w domu. Napędy z mechanizmem przeciążeniowym - silnik wyposażony jest w bardzo czuły mechanizm przeciążeniowy, który precyzyjnie wykrywa przeszkody. Mechanizm po rozpoznaniu przeszkody zatrzymuje siłownik, chroniąc w ten sposób roletę przez zablokowaniem lub zniszczeniem

Czytaj więcej

napędy do rolet

Szeroki wybór asortymentowy, zróżnicowana moc silników, prosty montaż, bajecznie łatwa obsługa. Pewność produktu, wykonania oraz zastosowanych technologii, które gwarantują komfort użytkowania (cichy tryb pracy) oraz długotrwałą i bezawaryjną eksploatację. Rozsądne ceny, szybki czas realizacji oraz dostawy, sprzedaż hurtowa i detaliczna, tylko u nas

Czytaj więcej

dzierżawa ekspresów do kawy Warszawa

Firma Serwis Kawowy oferuje dzierżawę automatycznych ekspresów do kawy z młynkiem Saeco i Nivona (do biur, gastronomii) głównie na terenie Łodzi i Warszawy, ale również funkcjonuje w całej Polsce. Nasza firma, w przeciwieństwie do innych podobnych w branży POKRYWA WSZELKIE KOSZTY NAPRAW, także będące skutkiem niewłaściwej eksploatacji i błędów spowodowanych przez klienta. Nie naliczamy dodatkowych kosztów, np. za awarię wynikłą z zakamieniania maszyny, czyszczenia młynka przez zalanie wodą (wystarczy niewiele płynu) lub połamanych kół napędu bloku zaparzającego (występuje w przypadku, gdy nie opróżnia się na czas pojemnika ze zużytą kawą), czy zagubionych lub zniszczonych akcesoriów jak spieniacz do mleka itp.

Czytaj więcej

akcesoria tuning

TuningKingz to zespół ludzi, którzy przekształcą Twoje tuningowe marzenia w rzeczywistość oraz zaopatrzą Cię w części i akcesoria tuningowe, o których zawsze marzyłeś! Kilkuletnia działalność na scenie tuningowej w Polsce i Europie zaowocowała wieloma kontaktami wśród producentów i dostawców części tuningowych, dlatego w 2014 roku postanowiliśmy oddać w ręce naszych Klientów najlepiej zaopatrzony sklep tuningowy w Polsce. W naszej ofercie znalazło się ponad 50.000 produktów renomowanych firm, a liczba ta rośnie każdego dnia. Mamy dla Ciebie zawieszenia sportowe, gwintowane i sprężyny obniżające kilkunastu światowych producentów, oświetlenie tuningowe, ospojlerowanie i elementy stylistyczne pojazdu, elementy układu wydechowego, hamulcowego, dolotowego oraz mnóstwo akcesoriów i wyposażenia wnętrza

Czytaj więcej

Sprzedaż falowników

Falowniki przekształcają bezpośrednio prąd na przemienny ładunek elektryczny, który może być wykorzystywany przez urządzenia elektryczne w twoim domu, czy na kempingu. Ta produkcja mocy z falownika jest często nazywana czystą mocą, co wskazuje na stabilność i niezawodność generatorów, jakimi są falowniki generujące czyste sinusoidy. To czysta moc nie spowoduje wahań w energii elektrycznej, która występuje w tradycyjnych generatorach. Nagłe wahania mocy są bardzo niebezpieczne dla wielu wrażliwych i wysokiej technologii urządzeń elektronicznych, takich jak komputery. Większość falowników może być dopasowana do podwojenia zdolności zasilania. Falownik posiada funkcję jak u zwykłych generatorów, z tym wyjątkiem, że wykorzystuje magnesy neodymowe zamiast szczotek, które mogą przekształcić prąd stałego na prąd zmienny.

Czytaj więcej

Dystrybutor falowników

Jak przetestować sprawność falownika, zanim wybierzesz serwis falowników. Przede wszystkim w celu testowania i falownika w podświetleniu, które jest wmontowane w laptopie, musisz mieć innego laptopa, który ma w pełni funkcjonalny ekran. Komputery nie muszą być takie same lub pod względem modelu czy nawet marki, a złącza są zazwyczaj takie same na wszystkich laptopach. To początek testu, który warto dokonać zanim wybierzemy serwis falowników. Teraz, musisz mieć dostęp do ekranu komputera przenośnego. Aby to zrobić, należy usunąć śrubę z obudowy, która obejmuje cały ekran. Następnie usuń wszystkie śruby na całym ekranie i umieścić je na boku w bezpiecznym miejscu. Wkrótce okaże się, czy serwis falowników jest koniecznością. Następnie przesuń palec pod ramką, na całym ekranie, aby usunąć ramkę. Dzięki temu dostaniesz się do falownika, którzy może trafić do naprawy w serwisie falowników.

Czytaj więcej

Silniki prądu stałego

Websystem oferuje napędy prądu stałego; Silniki prądu stałego 24 VDC; Motoreduktory kątowe ślimakowe 24 VDC; Motoreduktory walcowe proste 24 VDC; Regulator sterownik 24 VDC; Regulatory silników 180 VDC . Silniki 24VDC oferujemy w mocach do 800 W. Unikalny sterownik silników na 24VDC z dużymi możliwościami sterowniczymi. Możliwość zmiany obrotów prawo / lewo. Stałe prędkości JOG 1;2;3 . Możliwości wysterowania wejściem analogowym. Prefabrykujemy motoreduktory kątowe , walcowe .

Czytaj więcej

Softstarty

Softstarty.pl wortal napędów energoelektronicznych. Softstarty to urządzenia do łagodnego rozruchu silników elektrycznych. Softstart minimalizuje prąd rozruchowy silnika elektrycznego. Softstarty oferowane są przez kilkunastu producentów między innymi ABB; AuCom; Danfoss; Eaton Electric; General Electric; Lovato; Relpol; Rockwell Automation; Schneider Electric; Siemens; Moeller. W serwisie znajdziesz opis wszystkich modeli softstartów dane znamionowe, możliwości regulacyjne i sterownicze. Znajdziesz tu najnowsze softstarty VLT Softstart MCD 500.

Czytaj więcej

Grawerowanie

Tabliczki znamionowe są używane do umieszczania nazw i tytułów na maszyna, sprzęcie i różnych innych produktach. Najczęściej są metalowe. Stosowane w domach, biurach, spotkaniach, konferencjach, ośrodkach szkoleniowych, kolacjach, pokazują nazwę produktu, itp. Tabliczki znamionowe służą jako znak identyfikacyjny. To daje profesjonalny wygląd. Rozmiary tabliczek znamionowych zmieniają się w zależności od liczby słów niezbędnych dla danego użytkownika tabliczek znamionowych. Tabliczki znamionowe mogą być wykonane w domu przy użyciu materiałów domowych. Mogą one również być połączone z zakupem niezbędnych materiałów z rynku. Jednak tabliczki znamionowe zamówione i zakupione na rynku dają profesjonalny wygląd. Tabliczki znamionowe zakupione na rynku są powszechnie w konstrukcji i wielkości.

Czytaj więcej

Motovario

Każda maszyna składa się z różnych zestawów części, czy to kilku przekładni w maszynach przemysłowych lub przekładni w twoim samochodzie. Dla prawidłowego funkcjonowania urządzenia, ważne jest, aby wszystkie części były w dobrym stanie. Większość przemysłu wytwórczego używa tych narzędzi. Przekładnie są powszechnie stosowane w maszynach, które mają zębatki służące do przenoszenia napędu. Narzędzia te przyczyniają się do efektywnej pracy wielu urządzeń. Generalnie narzędzia przemysłowe wykonane są z litego metalu i mają długi okres życia. Istnieje wiele różnych typów narzędzi, które są wykorzystywane przez różne gałęzie przemysłu, takie jak przekładnie zębate, koła zębate, przekładnie ślimakowe itp.

Czytaj więcej

Polityka Prywatności Cookis

Witaj - Cookies.

Jeżeli chcesz zostać i przeglądać dalej stronę to zakceptuj ( Cookie! ).

Cała Polityka Prywatności tu: Polityka Prywatności