Wpisy

Samochody używane warszawa

Ford Motor Company - spółka akcyjna z siedzibą w Dearborn, Michigan, Stany Zjednoczone, założona w Detroit w 1903 r. przez Henry'ego Forda. Aktualnie jest to duży koncern branży motoryzacyjnej produkujący pojazdy samochodowe osobowe, ciężarowe, autobusy, pojazdy i maszyny rolnicze, sprzęt informatyczny i inne wyroby. Koncern zatrudnia około 246 tys. pracowników (czerwiec 2008). W współzależności od zapotrzebowań rynku, Ford Motor Company zakładał w różnych państwach spersonalizowane filie, w których tworzy się całkowicie różne, w znaczącej liczbie przypadków nie występujące gdzie indziej modele marki Ford. Największa z nich to Ford-Werke AG, znajdująca się w Kolonii, w Niemczech, Ford warszawa.Po zniesieniu zakazu produkcji cywilnych samochodów osobowych w 1947 r. wznowiono produkcję zmodyfikowanych modeli przedwojennych. Zupełnie nowy model pojawił się w 1950 r., był to Ford Custom. Do przełomowych konstrukcji powinno się zaliczyć także Forda Falcona z 1960 r., będącego pierwszym kompaktowym samochodem amerykańskim po II wojnie światowej, , a dodatkowo tańszy, sportowy model Ford Mustang z 1964 r. Rewelacyjna sprzedaż niemalże wszystkie samochody używane Warszawa modeli z tego okresu zmusiła przedsiębiorstwo do ograniczania produkcji, gdyż w razie opanowania ponad 60% rynku, urząd antymonopolowy nałożyłby ogromne kary. Tak zatem w połowie lat sześćdziesiątych na niektóre modele Forda powinno się było czekać wręcz po trzy miesiące.

Czytaj więcej

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne. Kupuj, sprzedawaj auta używane i nowe.

Auta używane i nowe - przegladaj i dodawaj ogłoszenia za darmo. Twoje ogłoszenia będą widoczne przez 24 h na dobę. Posiadamy tysiące ofert motoryzacyjnych. U nas znajdziesz auta używane, nowe, z Polski i zagranicy.

Czytaj więcej

Samochody

Portal motoryzacyjny. Motoryzacja ogłoszenia - motoryzacja samochody, giełda, praca, samochody osobowe, używane, nowe. Nowości w branży. Testy, parametry etc.

Czytaj więcej

Zakup Auta z USA - szybka realizacja

BRYKIzAMERYKI.PL - to samochody, motocykle, ciezarówki i jachty powypadkowe z USA. Nasza firma znajduje sie w USA . Zajmujemy sie dostawa nowych i powypadkowych samochodów, motocykli, kutrów i jachtów z USA do innych krajów. Proponujemy Panstwu ró

Czytaj więcej

Forester

Stały napęd wszystkich kół Symmetrical AWD stworzono w Subaru w 1972 roku. Od tamtej pory układ ten był przedmiotem wielu technologicznych i konstrukcyjnych udoskonaleń w wyniku zwiększających się wymagań użytkowników Subaru. Symmetrical AWD charakteryzuje się osiową symetrią skrzyni biegów, wału napędowego i mechanizmów różnicowych umieszczonych za silnikiem SUBARU BOXER.

Czytaj więcej

VIPcar - wypożyczalnia samochodów, wynajem samochodów

VipCar - Wypożyczalnia samochodów. Naszymi atutami jest doświadczenie i pełen profesjonalizm. Zapraszamy.

Czytaj więcej

Samochody koreańskie

Przedstawiany serwis jest stroną w pełni skupiającą się na samochodach koreańskich i częściach od nich. Samochody koreańskie to pojazdy coraz bardziej popularne w Polsce, dlatego chcemy wszystkim przedstawić szczegółowe dane na ich temat oraz pomóc w dobraniu modelu idealnie wpasowującego się w wasz gust. W serwisie przedstawimy wszystkie najpopularniejsze części do koreańskich samochodów, postaramy się pomóc w ich wyborze oraz będziemy udostępniać newsy na temat takich producentów jak SsangYong, Hyundai, Daewoo, Kia – skrycie zdobywających rynek motoryzacyjny na całym świecie.

Czytaj więcej

Polityka Prywatności Cookis

Witaj - Cookies.

Jeżeli chcesz zostać i przeglądać dalej stronę to zakceptuj ( Cookie! ).

Cała Polityka Prywatności tu: Polityka Prywatności