Regulamin
Regulamin - Katalog Prezenty Zyczenia

1. Korzystając z katalogu stron prezenty-zyczenia.pl użytkownik ma obowiązek zapoznać się z treścią poniższego regulaminu, oraz akceptuje jego postanowienia i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

2. Nie wolno umieszczać wpisów propagujących nienawiść, przemoc, hazard, nagość (sex) i tym podobne, niezgodne z polskim prawem, obrażające osoby trzecie lub też zawierających linki do stron o takiej tematyce.

3. Administratorzy mogą edytować przenosić i usuwać wpisy bez podania przyczyny !

4. Administratorzy mogą dokonać zmian wprowadzonych przez Ciebie informacji, tak, by były poprawne i zgodne z wymogami Katalogu Prezenty Zyczenia

5. Akceptacja niniejszego regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach serwisu, w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych firmy: prezenty-zyczenia.pl oraz "Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od katalog stron w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

6. Katalog Prezenty Zyczenia zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian i modyfikacji niniejszego regulaminu. Zmiany regulaminu będą udostępniane użytkownikom na stronach internetowych serwisu.

7. Wprowadzane wpisy nie mogą posiadać żadnych danych które będą powodować błędne działanie katalogu stron, a także innych elementów na takie zachowanie wpływające. Wpisy naruszające tę część regulaminu będą usuwane i przydzielane ostrzeżenia użytkownikowi powiązanego wpisu.

8. Katalog Prezenty Zyczenia jak i administracja nie odpowiada za treść wpisów zamieszczonych przez użytkowników.

Polityka Prywatności Cookis

Witaj - Cookies.

Jeżeli chcesz zostać i przeglądać dalej stronę to zakceptuj ( Cookie! ).

Cała Polityka Prywatności tu: Polityka Prywatności